Відкриття УАЛ 5

У програмі УАЛ – підкорення гірських вершин та вивчення основ державотворення у країнах ЄС, соціальні проекти для українських регіонів та вивчення найрізноманітніших дисциплін — від політології до англійської мови. Освіта в академії безкоштовна: кожен студент отримує стипендію від інвестиційного фонду Western NIS Enterprise Fund через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Відбір студентів академії відбувався у 3 етапи. Спочатку майбутні лідери заповнювали онлайн-анкети, де вказували мотивацію, досвід та своє бачення України у 2030 році. Під час регіонального відбору за кандидатами спостерігали у дії. Останній, національний, етап — це 2 дні випробувань у Карпатах та співбесіди з командою академії.

Відкриття УАЛ 2

За рік навчання, окрім щоденних занять та зустрічей з лідерами країни, всі студенти двічі поїдуть в освітні експедиції за кордон: на початку року — в Ізраїль, де познайомляться з історією його державотворення, а в кінці — як молоді амбасадори України здійснюють лідерську місію і культурну дипломатію в кількох країнах Європейського Союзу. Протягом року студенти досліджують різні регіони України та їхні потреби, реалізують волонтерські проекти та разом підкорюють карпатські вершини.

Наразі Українська Академія Лідерства — це 5 осередків у Києві, Львові, Миколаєві, Полтаві та Харкові. Але вже у наступні 10 років команда Western NIS Enterprise Fund планує відкрити філії в усіх обласних центрах країни.

Нагадаємо, що МОН починає проект «Схід і Захід разом».

Фото: grestodorchuk.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість