Конкурс проводився у форматі обласного читацького марафону «Книжковий всесвіт дитинства» під девізом «Хай читання буде в радість».

В цьому етапі прийняли участь читачі, учні 6-х і 7-х класів Приморських учбових закладів і шкіл с.Борисівка й с.Новопавлівка.

Серед них: Ахметвалеєва Катерина, Приходько Дар’я, Петрик Тетяна, Бурхович Ангеліна, Кірова Аміна, Тарасенко Катерина, Селігей Анастасія, Авраменко Олена, Гончарова Наталія.

За умовами конкурсу, діти мали підготувати цікаву, емоційно наповнену доповідь про свою улюблену книгу та найулюбленішого літературного героя. Ще дати письмову відповідь на запитання літературної вікторини.

Хочеться зауважити, що для цих дівчат читання є найцікавішим і найзахоплюючим заняттям. Відвідуючи бібліотеку, вони завжди цікавляться новими надходженнями, знають сучасних авторів, перечитують класику.

Виступаючи на конкурсі перед аудиторією, деякі з них так емоційно і багатогранно характеризували свого літературного героя, що навіть без ілюстрацій, в уяві, вимальовувалась яскрава картинка, складався чіткий портрет.

Журі, в складі якого були бібліотекарі міської бібліотеки й сільських філій, уважно слухали конкурсантів, цікавилися уподобаннями кожного виступаючого, ретельно підраховували оцінки.

Підводячи підсумки конкурсу, враховувалися такі критерії: загальний аналіз, ерудиція, артистизм у виступі, зі шкільної програми книжка чи ні.

Визначившись з переможцями члени журі оголосили таке рішення:

Серед учнів 6-х класів

1 місце здобула учениця Борисівської середньої школи Тарасенко Катерина.

2 місце – Петрик Тетяна учениця ЗОШ №2.

3 місце – Гончарова Наталія учениця Партизанської середньої школи.

Серед учнів 7-х класів

1 місце здобула учениця Партизанської середньої школи Приходько Дар’я

2 місце – Селигей Анастасія – учениця приморського українсько-болгарського ліцею.

3 місце – Кірова Аміна учениця Борисівської середньої школи.

Всі конкурсанти нагороджені дипломами, а переможці почесними грамотами й невеличкими сувенірами.

Переможці цього етапу приймуть участь у 3-му обласному етапі конкурсу «Книгоманія-2017» 27 квітня в м. Запоріжжя.

Бібліотекар районної бібліотеки для дітей Людмила Колодіна

[vkalbum owner=’-26228288′ id=’242896361′]