Починаючи з 2009 року, започатковано проведення щорічної Всеукраїнської премії “Диво-Дитина”.

Для здобуття Премії  “Диво-Дитина” запрошуються діти віком від чотирьох до 13 років (включно), які мають досягнення або відкриття у науково-технічній сфері, переможці та призери  обласних, республіканських і міжнародних інтелектуальних ігор, шкільних олімпіад, спортивних або творчих змагань, фестивалів та конкурсів, діти, що зробили героїчний вчинок, а також мають феноменальну інтуїцію та пам’ять, володіють даром  або чутливістю до енергетики тощо, тобто мають неординарні здібності.

Премія встановлюється в таких номінаціях:

Найрозумніша дитина – діти, які мають досягнення або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

Найспортивніша дитина – діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

Найтворча дитина –  переможці творчих конкурсів та фестивалів у різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія тощо)

Найдивовижніша дитина – діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти, які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам’ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість тощо), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики), діти, які мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці.

Найгероїчніша дитина – діти, що зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя та дії в інших надзвичайних ситуаціях).

Для здобуття Всеукраїнської премії “Диво-Дитина”  необхідно: заповнити анкету учасника; додати до анкети документи, що підтверджують досягнення учасника (копії дипломів, нагород, грамот, аудіо/відео записів та ін.); копію свідоцтва про народження.

Всі ці документи необхідно відправити за адресою:

ТОВ “Премія “Диво-Дитина”
03186, м. Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5-б, оф. 712

З питань спонсорства та меценатства просимо звертатися до оргкомітету премії за адресою:
м. Київ, вул. Фрунзе, 160. Тел. 490 92 63.

Завантажити бланк анкети

 

Управління у справах преси та інформації