friends

Фонди та організації, які протягом цілого року раді твоїй допомозі

Інколи робота чи навчання заважають долучитися до волонтерської програми: немає можливості залишити важливі справи, а період канікул і відпустки зовсім не підходить під терміни проекту. На щастя, існує чимало ініціатив, які постійно потребують волонтерів, тож ти зможеш вибрати не тільки напрям, а й зручні для себе дати.

Ми підготували добірку завжди актуальних волонтерських програм. Залишилося лише обрати свою!

Фонд заснований у 1961 році задля збереження популяції носорогів, тигрів та інших тварин. Сьогодні WWF належить до найпотужніших екологічних організацій світу, працює більш ніж у 100 країнах, зокрема в Україні.

Нині WWF займається збереженням лісів, водойм, допомагає боротися зі зміною клімату і зникненням рідкісних видів, а також залучає бізнес та сприяє розвитку екологічної освіти. Окрім волонтерства в природоохоронних кампаніях, можна запропонувати власну екоідею.

Реклама

Проекти EVS діють у рамках освітньої програми Євросоюзу Erasmus+. Організацію створено заради підвищення мобільності молоді, її громадської активності, культурної компетентності та полегшення переходу до дорослого життя.

Учасники можуть долучатися до короткотривалих (2-3 місяці) і довготривалих програм (6-12 місяців). Мета проектів – покращення соціальних сфер життя. Більше про особливості EVS читай у нашому матеріалі.

Діє в Україні з 1932 року й співпрацює з багатьма прогресивними організаціями. Робота волонтерів в Україні спрямована на двостороннє розуміння культур українців та американців.

Напрями роботи організації в Україні – освіта, молодь і економічний розвиток. Ти також можеш долучитися до різноманітних проектів в Африці, Азії, Східній Європі, Центральній та Південній Америці.

Про життя американських волонтерів в українських селах та містах читай тут.

Найбільша волонтерська програма Східної Європи. Волонтери зі всієї планети мотивують школярів вивчати іноземні мови й відкривати культури світу. При цьому необов’язково їхати за кордон або ж бути іноземцем в Україні: можеш шукати школи, які є учасниками програми, у своєму місті.

Улітку ти можеш стати волонтером пришкільного мовного табору, восени й навесні – долучитися до позакласних мовних програм GoCamp Afterschool.

workspace1

Ще одна масштабна волонтерська організація, що займається екологічною діяльністю. Втім, волонтери WWO працюють лише у сфері сільського господарства: учасники проектів дбають про ферми, городи, сади, домашніх і свійських тварин тощо. Програми не мають дедлайнів, адже волонтери самостійно домовляються про терміни участі з власниками.

Благодійний фонд, який захищає дітей з онкологічними захворюваннями в Україні. Пропонує долучитися до волонтерства в лікарнях і за їх межами. У першому випадку це проведення часу з маленькими пацієнтами, підтримка їхнього особистісного розвитку. Поза лікарнями волонтери можуть займатися водійською, кур’єрською, професійною допомогою, залучатись до організації акцій.

Український фонд, заснований у 2013 році. Основна мета роботи – освіта дітей та молоді за допомогою інноваційних методів. Здебільшого волонтери організації перекладають світові онлайн-курси, однак на сайті фонду можна знайти чимало активних проектів, подібних до цієї тематики.

Організація існує понад сто років та допомагає всім, хто потрапив у скрутне становище: хвороба, бідність, безробіття, втрата родинних зв’язків, надзвичайна ситуація чи збройний конфлікт. Відповідно до перелічених проблем волонтери організації працюють у конкретних напрямах і допомагають потерпілим упоратися з труднощами.

Хай щастить у пошуках!

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість