Harry_Potter_1

Восени вийде нова книга Джоан Роулінг про юного чарівника – «Гаррі Поттер: Історія магії».

З нагоди 21-ї річниці виходу першої книги поттеріани видавництво Івана Малковича «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» придбало права на український переклад великого подарункового видання «Гаррі Поттер: Історія магії». Про це вони повідомили на своїй фейсбук-сторінці.

У видавництві зазначили, що «Гаррі Поттер: Історія магії» – це офіційна книга виставки, над якою працювали видавництво «Bloomsbury», Дж. Роулінг і куратори Британської бібліотеки. Перекладатиме її Віктор Морозов, який адаптував українською попередні книжки з серії.

Нова книга обіцяє захопливу подорож предметами, які вивчають у Гоґвортсі – від алхімії та настойок до гербалогії та догляду за магічними істотами. Кожен розділ міститиме артефакти з Британської бібліотеки та інших колекцій з усього світу, ексклюзивні рукописи, ескізи та ілюстрації з архіву Гаррі Поттера.

Читачів познайомлять зі стародавніми книгами заклинань, ілюстрованими сувоями, що розкривають секрет Еліксиру життя, флаконами з кров’ю дракона, корінням мандраґори, малюнками кентаврів та справжньою відьомською мітлою. Також книга розповість про магічні винаходи Дж. Роулінг поряд з їхніми культурними й історичними предками.

Нагадаємо, що фанати «Гаррі Поттера» зняли фільм про Волдеморта.

Фото: graphicom.it

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість