girl1

Розповідаємо, чому ти постійно «не любиш» і «зовсім не розумієш» своєї коханої.

Чоловіки скаржаться на своїх жінок, мовляв ті «виносять їм мозок». Визначити, що конкретно підпадає під поняття «виносу» набагато складніше, аніж здається. Щоб полегшити сприйняття, подразники можна розділити на декілька груп.

Перше коло – нейтральні питання. Інколи серія «Ти де? Ти з ким? Коли будеш?» може сильно дратувати. Навіть якщо це банальний прояв турботи. Спонукально-провокативні фрази також збивають хлопців з пантелику. Чоловіче, повір: тобі не просто так розповідають, що новий бойфренд Оксани – неймовірний романтик. А ще він ходив з нею до театру, а потім подарував 101 троянду й одного цуцика. До речі, він її сильно кохає, постійно про це каже і ніколи не зустрічається зі своїми друзями, чого не можна сказати про тебе. Ти ж міг би брати приклад із таких героїчних історій, еге ж? Третя група фраз виникає, як грім серед ясного неба, змушуючи рятуватись будь-якими можливими способами. «Ти мене не любиш», «ми з тобою не створені одне для одного», «ти мене не розумієш» – назвемо їх деструктивно-звинувачувальними фразами.

Дратівним моментом може бути спроба зазіхнути на особистий простір, гіперболізація проблеми, потреба знаходити приховані підтексти й відчуття, ніби вона не приймає тебе таким, яким ти є.

Щоб зрозуміти цей парадокс, потрібно повернутися до механізмів еволюції та первісних інстинктів. У твоїй дівчині, як і в її предках багато років до нашої ери, закладена ідея продовження роду. І більшість її дій стосовно тебе, як і раніше, спрямовані на реалізацію цієї біологічної функції. До неї стандартно встановлюється ще одна базова потреба – відчуття захищеності. Додай сюди потребу в створенні міцної соціальної ніші та високодуховне прагнення поєднатись зі спорідненою душею – і ось уже менш механістична і більш звична для тебе картина стосунків.

girlАле тепер ми живемо у світі, де фізична витривалість не є ознакою хороших генів, – у світі, де шкура впольованого звіра не гарантує матеріального забезпечення сім’ї, а розпалене багаття не є запорукою безпеки. Більшість якостей, цінних для стосунків, знаходять в емоційно-духовній сфері – їх неможливо демонструвати наочно щодня, а тому й важко ідентифікувати їх наявність.

Cьогодні носій хороших генів – це хлопець із моральним стрижнем і впорядкованим світоглядом. Нині хороший батько – це емоційно, інтелектуально та енергетично багатий чоловік, готовий допомагати й ділитися своїми ресурсами з коханою, коли її пріоритети зміщуються в бік виховання дитини. Тепер в основі захищеності є емоційна безпека – можливість бути собою та вміння передбачати поведінку партнера, який реагує на подразники подібно до тебе. Як то кажуть, ви перебуваєте на одній хвилі, розумієте одне одного без слів. Це створює психологічний комфорт і стабільність.

На жаль, симулятора розвитку стосунків ще не створено. Неможливо внести ваші психометричні дані й за секунду отримати відсоток сумісності та спільний прогноз на майбутнє (якщо ти не віриш у гороскопи, звичайно). То замість того, щоб кидати свого коханого в стрес-симулятор чи квест-кімнату і спостерігати за його діями, легше просто змоделювати проблемну ситуацію та перевірити реакцію на неї.

В очах твоєї дівчини така поведінка є не «виносом мозку», а краш-тестом ваших стосунків, перевіркою сумісності ваших емоційних реакцій та очікувань.

І хоч би як парадоксально це звучало, друже, цьому варто радіти! Так-так, адже тільки дівчина, яка ставиться серйозно і має на меті довгострокові стосунки, спочатку поводитиметься подібно. Такий травматичний провокативний інструмент дозволяє дізнатися, чи буде хлопець вірним партнером, турботливим батьком, емоційною опорою та матеріальною підтримкою.

girl44Слід наголосити, що таке «тестування» проводиться тільки на початку, коли двоє ще недостатньо знайомі, щоб не боятися відкритих розмов. Якщо ж «виніс мозку» триває й після року стосунків, то, можливо, варто переглянути, наскільки ви довіряєте й відкриваєтесь одне одному, щоб не соромитись висловлювати прямо свої потреби і бажання.

У всякому разі не слід щоразу здіймати очі до неба з думкою «О ні, знову!», коли твоя дівчина вдасться до улюбленої тактики. Це її підсвідома інстинктивна поведінка. Якщо ж хочеш покласти цьому край і втримати свій мозок на його законному місці, грай на випередження! Не змушуй дівчину просити твоєї уваги – проявляй її сам, і ти побачиш величезну віддачу. Іноді простого повідомлення в месенджері буде досить, щоб вона почувалася коханою.

Дівчата, інстинкти інстинктами, однак не варто занадто захоплюватись такими провокаціями. Життя і без того вміло влаштовує екстремальні тести. А сісти за круглий стіл переговорів нічого не коштує, як і додати декілька слів задля ясності. Дівчата, слід озвучувати те, що слідує у вашій голові за краш-тестовими фразами. Договорюйте свої мотиви й переживання, бо зазвичай вони менш очевидні, ніж здається. Якщо навіть ти сумніваєшся в їх наявності, то саме час запитати себе: «А що я хочу цим сказати?»

Спробуйте продовжити запитання «Ти де?» словами «…бо я хвилююся за тебе»; «Оксані подарували 101 троянду… і я згадала наше перше побачення. Яка ж я була щаслива! Хочу, щоб ми частіше почувалися так»; «Я не хочу тебе бачити… коли ти ставишся так байдуже, тоді як мені найбільше потрібна твоя підтримка».

Вийдіть із штучного симулятора на новий рівень і пізнавайте людину в справжніх життєвих квестах. Спробуйте – і тоді шоу «Інтуїція» та «Битва екстрасенсів» для вас завершаться. Так у вас буде більше часу на задоволення від стосунків.

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість