write

Студент другого курсу школи Мерсера Тедді Фішер узяв ексклюзивне інтерв’ю у керівника Пентагону Джима Маттісона. Зустріч стала можливою завдяки необережності помічника Дональда Трампа.

У травні цього року видання The Washington Post опублікувало фотографії Дональда Трампа та його помічника Кейта Шиллера. Уважний читач помітив на паперах помічника жовту наліпку з написом: «Джим, божевільний собака, Маттіс». Також на ній був указаний телефон чиновника.

Тедді Фішер записав номер та запросив Маттіса на розмову. «Я зробив це, щоб побачити, чи це він. Мені було дуже цікаво, чи насправді це його номер», – пояснив студент.

Він не залишив повідомлення, але продовжував писати запит на співбесіду. На подив Тедді, Маттіс відповів і погодився скласти співбесіду, що в остаточному підсумку мала тривати близько 45 хвилин. Згодом відбулася багатостороння бесіда на теми політики та історії.

Фішер попросив чиновника дати пораду молодим людям. До слова, Джим Маттіс погодився на запрошення студента, адже той виявися його земляком – він також походить із штату Вашингтон.

«Я завжди намагався допомогти студентам. Я думаю, що ми зобов’язані передавати молодим людям те, що дізналися. Вони мають зробити власні помилки, а не повторювати наші», – сказав Маттіс.

Нагадаємо, студентка почистила зірку Дональда Трампа у Голлівуді заради фото.

Фото: pexels.com

Реклама

Помилка в тексті? Виділи її, натисни Shift + Enter або клікни тут.

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість