Олександр Ківшик і Денис Марчук стали заступниками голови Аграрної партії. Також розширено й оновлено склад Політради та Президії партії. Таке рішення ухвалив Х З’їзд Аграрної партії, що відбувся 4 грудня у Києві і був присвячений 20-й річниці створення політичної сили.

За пропозицією лідера партії Віталія Скоцика, делегати затвердили заступниками голови партії двох авторитетних членів партії – Олександра Ківшика та Дениса Марчука. Раніше кількість заступників становила 6 осіб.

Склад Політради партії рішення З’їзду було розширено з 80 осіб до 145-и.

«Я пропоную серйозно розширити представництво різних регіонів у Політраді, увівши до її складу від кожної обласної організації голову і трьох регіональних представників», – наголосив Віталій Скоцик.

З’їзд підтримав цю пропозицію голови партії. Таким чином, нова Політрада отримала широке представництво областей. Крім того, до її складу було введено яскравих особистостей, що приєдналися до політичної сили, та керівників галузевих рад, які партія сформувала для напрацювання реформ у всіх напрямках економіки та суспільного життя.

Склад Президії Аграрної партії було оновлено і розширено з 14 до 15 осіб. Крім голови партії та його заступників, членами нової Президії стали керівник Центрального апарату Роман Безсмертний, президент Національної Академії аграрних наук Ярослав Гадзало, голова Харківської обласної організації партії Михайло Золотарьов, голова Одеської обласної організації Василь Калашник, голова Почесної ради партії Юрій Карасик, голова міжфракційної групи Аграрної партії у Верховній Раді Леонід Козаченко, голова Запорізької обласної організації партії Олег Ніколенко, голова Енергетичної ради партії Іван Плачков, голова департаменту регіонального розвитку ЦА партії Віктор Матчук, голова Полтавської обласної організації партії Віктор Скочко, голова Рівненської обласної організації партії Юрій Супрунюк і голова Громадської спілки «Громадська варта» Едуард Зейналов.

Вітаємо Олега Ніколенко з призначенням!

Чи сподобався вам цей матеріал?
  • Подобається
  • У захваті
  • чудово
  • Нічого собі
  • Сумно
  • Злість